73 РІЧНИЦЯ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У РОКИ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ

Пам'ять... Вона нетлінна і вічна. Дорога ціна, заплачена українським народом за участь у найстрашнішій за всю світову історію війни. Не щезне з пам’яті людської, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу.

Війна… Це страшне лихо, яке увійшло в кожен дім, сім’ю, розбивши її, забравши батьків і матерів у дітей.

Цього знаменного дня ми вшановуємо тих, хто у роки Другої світової війни виборов нашу свободу та захистив рідну українську землю.

Схиляємо голови перед загиблими та жертвами воєн на території України.

У цей день низько вклоняємося ветеранам, які своєю хоробрістю наближали світлий день визволення України від нацистських загарбників. Здоров’я й довголіття Вам, шановні визволителі!

Слава нашим бійцям, які сьогодні захищають суверенітет та цілісність Батьківщини!

/Files/images/73_rchnitsya_peremogi_nad_natsizmom_u_roki_drugo_svtovo_vyni/DSC09337.jpg/Files/images/73_rchnitsya_peremogi_nad_natsizmom_u_roki_drugo_svtovo_vyni/DSC09340.jpg/Files/images/73_rchnitsya_peremogi_nad_natsizmom_u_roki_drugo_svtovo_vyni/DSC09356.jpg/Files/images/73_rchnitsya_peremogi_nad_natsizmom_u_roki_drugo_svtovo_vyni/DSC09416.jpg/Files/images/73_rchnitsya_peremogi_nad_natsizmom_u_roki_drugo_svtovo_vyni/DSC09442.jpg/Files/images/73_rchnitsya_peremogi_nad_natsizmom_u_roki_drugo_svtovo_vyni/DSC09472.jpg/Files/images/73_rchnitsya_peremogi_nad_natsizmom_u_roki_drugo_svtovo_vyni/DSC09513.jpg/Files/images/73_rchnitsya_peremogi_nad_natsizmom_u_roki_drugo_svtovo_vyni/DSC09522.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 41

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.